AK heyet iftar öncesi vatandaşlarla buluştu

Aksaray‘da iftar öncesi çat kapı ziyaretinde bulunan AK Parti Aksaray İl Başkan Hüseyin Altınsoy ve parti üyeleri vatandaşlarla buluştu.

Ziyaretlerde Ramazan-ı Şerif’i kutlayan ve tüm İslam Ailesi’ne Ramazan ayının hayırla vesile olmasını dileyen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın selamını iletip, yakarma istedi. Teşkilat olarak Ramazan ayını hep dolu dolu geçirdiklerini sadece pandemi sebebi ile bu güzelliklerden yoksun kaldıklarını dile getiren Başkan Altınsoy, “Kutsal Ramazan ayı bereketiyle ve huzuru ile geldi. Bizlerde fırsat olarak görüp, paylaşım ve tevazu içinde değerlendirmeye çaba edeceğiz. Bu Ramazan’da dolu dolu programlarımız olacak. Tüm teşkilatımız ile ilimizdeki 48 mahallemizde vatandaşlarımızla karşı karşıya görüşeceğiz, dertleşeceğiz ve eğer var ise da onların sorunlarını dinleyeceğiz. Bu sayede, Ramazan ayının özüne de uygun olarak dostluk ve kardeşlik bağları oluşturmuş olacağız. İnsanların hangi görüşten, hangi yaşam tarzından olduğu bizim için mühim değil. AK Parti ailesi olarak, bu kutsal ayda beraberce kucaklaşacağız. İnşallah bu yıl da Ramazan ayında farkındalık oluşturan çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

Başkan Altınsoy’a yapmış olduğu ziyaretlerde İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Hanım Kolları Başkanı Ferhan Polat ve Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk de birlikte rol aldı. – AKSARAY

AK heyet iftar öncesi vatandaşlarla buluştu

AK heyet iftar öncesi vatandaşlarla buluştu

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.