Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu,Kılıçaslan İlkokulunu ziyaret etti

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, İl Ulusal Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ile Kılıçaslan İlkokulunu ziyaret etti.

Aydoğdu, okul müdürü Mahmut Göktaş ve öğretmenlerle ile bir süre söyleşi etti.

Ziyarette, otizmli Mehmet Akif Konuk’un anası Feriha Konuk ile tanışan Aydoğdu, oğlunun eğitimi için işini bırakan, anne Konuk’u kutlama etti.

Aydoğdu, burada, anne Konuk’un örnek alınacak mücadelesinin fazlaca anlamlı ve kıymetli bulunduğunu söylemiş oldu.

Okulun öğretmenlerini de kutlayan Aydoğdu, “Bayrağını, devletini, vatanını milletini seven, medeniyetini ve kültürünü öğrenen geleceğin sahibi olacak evlatların en iyi şekilde yetiştirilmesinin öğretmenler yardımıyla mümkün olacak. Sizler iyi ki varsınız.” dedi.

Konuk ise otizmli evladının öğretmenlerinin ilgi ve sevgisiyle fazlaca büyük gelişim gösterdiğini açıkladı.

Oğlunun fazlaca mühim başarılar elde ettiğini belirten Konuk, “4 senedir her sabah saat 09.00’dan akşam 17.00’ye kadar hususi çocuğumun eğitimi için okula geliyorum. Her daim oğlumun arkasındayım. Bu benim için bir aden anahtarı, başımız üzerine Tanrı tarafınca bana verilmiş bir mükafat. Ben bunu en iyi şekilde hayata geçirmeye çalıştım.” diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu,Kılıçaslan İlkokulunu ziyaret etti – Son Dakika

Bu haber AA tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bundan dolayı haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.