Aksaray’da bayramlaşma programı düzenlendi – Son Dakika

Aksaray‘da Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Aksaray Öğretmenevi’nde düzenlenen programa Vali Hamza Aydoğdu, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Belediye Başkanı Evren Dinçer, İl Güvenlik Müdürü Murat Kolcu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hacı Ali Büber, siyasal parti ve sivil cemiyet kurumlarının temsilcileri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Aydoğdu, yapmış olduğu konuşmada, Aksaray’da oldukça değişik bir ramazan ayı geçirdiklerini söylemiş oldu.

Pandemi sürecinden sonrasında ilk ramazan ayını hep beraber ihya ettiklerini aktaran Aydoğdu, “Aksaray hakikaten hayırsever bir il. Hep birlikte iftar sofralarında bir araya geldik, çokta güzel bir ramazan bulunduğunu düşünüyorum. Burada her insanın emeği var, Tanrı hepinizden razı olsun. Tüm İslam aleminin bayramını kutlama ediyorum.” diye konuştu.

Aydoğdu, bayramlaşma programının arkasından beraberindekilerle huzurevi ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.

Öte taraftan Vali Aydoğdu ve beraberindekiler, Aksaray- Adana kara yolundaki polis uygulama noktasını ziyaret ederek, görevli kolluk güçleriyle bayramlaştı. Yol denetim uygulamasında durdurulan araçlardakilere şeker ikram eden Aydoğdu, vatandaşların bayramını kutlama etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.