Aksaray’da şoförlerin yol verme tartışması sopalı kavgaya dönüştü

Aksaray‘da yol verme kavgasında otomobil sürücüsünün minibüs şoförünü sopayla dövdüğü anlamış olur kameraya yansıdı. Sopayla yaralanan minibüs şoförü de öteki sürücünün aracını tekmeleyerek hıncını almaya çalıştı.

Vaka, Atatürk Bulvarı Kurtuluş Kavşağı’nda yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran, Kurtuluş Mahallesi istikametine seyreden minibüs sürücüsü ile aynı istikamete giden otomobil sürücüsü içinde yol verme meselesi yüzünden münakaşa çıktı. İlk olarak vasıta içinde sözlü başlamış olan münakaşa sürücülerin araçlarını sağa çekerek inmesiyle kısa sürede kavgaya dönüştü. Çevrede bulunan vatandaşlar kavganın büyümemesi için sürücüleri ayırma çabasında bulunurken, otomobil sürücüsü bir ara aracından getirmiş olduğu sopayla minibüs sürücüsünü darp etti. Minibüs sürücüsünün minibüse binmesine karşın sopayla darp eden otomobil sürücüsü çevredeki vatandaşlar tarafınca uzaklaştırılmaya çalışıldı. Bu sırada minibüsten inen sürücü öteki sürücünün aracını tekmeleyerek hıncını almaya çalıştı. Yaşanmış olan o anlamış olur vaka yerinde bulunan bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Vatandaşlar tarafınca ayırılan kavga sonlandırılarak otomobil sürücüsü de minibüs sürücüsü de yollarına devam etti. – AKSARAY

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Aksaray’da şoförlerin yol verme tartışması sopalı kavgaya dönüştü – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu yüzden haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.