Başkan Altınsoy: ‘Seçimden seçime vatandaşını hatırlayan parti olmadık’

AK Parti Aksaray teşkilatının başlatmış olduğu “Karşı karşıya 100 gün” programı çerçevesinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Biz hiçbir süre seçimden seçime vatandaşı hatırlayan parti olmadık” dedi.

Sahada vatandaşların taleplerinin alındığı “Karşı karşıya 100 gün” programı çerçevesinde AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve ekibi vatandaşlarla bir araya geliyor. İl merkezinde esnaf ve vatandaşların yanı sıra bilhassa engelli, gazi ve şehit yakınlarını ziyaret eden AK kurul, yaz süresince 100 gün aralıksız devam edecek programa oldukça ehemmiyet veriyor. AK Parti’nin milletin bağrından çıkmış, devlet, millet ilişkisi olan bir parti bulunduğunun altını çizen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Devamlı sahadayız. Hatırlanacağı suretiyle geçen senede Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu ve tüm teşkilatımızla İlçe, Belde, köy, kasaba ziyaretlerimiz olmuştu. Seçim emek vermesi olması ötesinde, bir emek verme yapıyoruz” dedi.

AK Parti olarak esnafla, vatandaşla, toplumun tüm kesimiyle hiçbir süre gönül bağını koparmadıklarını vurgulayan Başkan Altınsoy, “Biz hiçbir süre seçimden seçime vatandaşını hatırlayan parti olmadık. 2018 seçimlerinden sonrasında sahadan inmeyeceğiz demiştik. Söz verdiğimiz benzer biçimde Milletvekillerimizle, teşkilatımızla devamlı sahada milletimizle bir ve beraberiz. Yurttaşlarımızın, esnafımızın, her insanın sorunlarını birebir dinliyoruz. Görüntü olsun diye değil, yurttaşlarımızın bizlerden beklentilerini çözmek için çalışıyoruz. Alternatifler üstünde emek harcayarak milletimizin lehine olabilecek en iyi çözümleri bulma yolunda çaba sarf ediyoruz. Sahadan aldığımız talepler, beklentiler elbet ajandalarımızda kalmıyor. Çözülmesi ihtiyaç duyulan sorunları yerelde ise yerelde, değilse Ankara‘da ilgili makamlara iletiyoruz. Derdimiz tüm yurttaşlarımızın sıkıntılarını çözmek. AK Parti milletin partisidir. Bizlerde üzerimize düşen her neyse onun gereğini yapıyoruz” diye konuştu. – AKSARAY

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Başkan Altınsoy: ‘Seçimden seçime vatandaşını hatırlayan parti olmadık’ – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu yüzden haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.