Başkan Büyükkılıç’tan komşu illere ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Nevşehir ve Aksaray‘da vali ve belediye başkanlarını ziyaret ederek, bazı temaslarda bulunmuş oldu.

Ziyaretler çerçevesinde Başkan Büyükkılıç, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel‘i ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç ile Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran’ı makamında kabul eden Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Büyükkılıç’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Becel ile bir süre görüşen Başkan Büyükkılıç, Valilik Onur Defteri’ni imzalarken, Vali Becel ziyaretin anısına Başkan Büyükkılıç’a armağan takdim etti. Ondan sonra Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran’ı ziyaret eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Savran ile bir süre görüştü. Nevşehir’deki gezim potansiyeli ile Kayseri’deki gezim zenginliği mevzusunda ortak hareket etmek için sık sık Nevşehir Valisi ve Belediye Başkanı ile bir araya gelen Büyükkılıç, Nevşehir’e bir kez daha ziyarette bulunarak çevre illeri ziyaretini sürdürdü.

Kayseri’nin komşusu gezim kenti Nevşehir ziyaretinin arkasından Aksaray’a geçen Büyükkılıç, Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu‘ya ziyaret gerçekleştirmiş oldu. Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, Vali Aydoğdu, “Kıymetli büyüğümüz, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ziyaretimize geldiler. Onur duyduk, mutlu olduk. Nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” derken, Başkan Büyükkılıç da “Misafirperverlikleri için Sayın Valimize teşekkür ediyorum” dedi.

Valilik ziyaretinden sonrasında Büyükkılıç, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer‘i de makamında ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç, AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz‘ün de olduğu ziyaretten ve misafirperverlikten dolayı teşekkür etti. – KAYSERİ

Başkan Büyükkılıç'tan komşu illere ziyaret

Başkan Büyükkılıç'tan komşu illere ziyaret

Başkan Büyükkılıç'tan komşu illere ziyaret

Başkan Büyükkılıç'tan komşu illere ziyaret

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.