Başkan Seçer, kadın hentbol takımının galibiyet coşkusuna ortak oldu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, MSK Hanım Hentbol Ekibi ile Aksaray Belediyespor Hentbol Ekibi içinde oynanan maçı izledi, yengi coşkusuna ortak oldu.

Türkiye Hentbol Federasyonu 1. Lig A Grubu’nda savaşım eden Mersin Büyükşehir Belediyesi MSK Hanım Hentbol Ekibi, kendi evinde Aksaray Belediyespor Hentbol Ekibi ile oynadığı maçı kazanmıştır. İlk yarıyı 19-9’luk üstünlükle tamamlayan MSK Hanım Hentbol Ekibi, ikinci yarıda elde etmiş olduğu 36-27’lik skorla maçı önder tamamladı. Elde etmiş olduğu sonuçla son yedi günde liderliği kesinleşen Hanım Hentbol Ekibi, Süper Lig’e yükselmek için oynaması ihtiyaç duyulan play-off müsabakalarına grup lideri olarak gidiyor. Play-off karşılaşmaları, 7-10 Nisan’da Alanya‘da oynanacak. Play-off’da savaşım eden 8 takımdan 3’ü Süper Lig’e yükselecek.

Mersin Yenişehir Spor Salonu’nda oynanan maçı Başkan Seçer ile beraber, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (MSK) Başkanı Özgür Timur, meclis üyeleri, bürokratlar ve daire başkanları ile fazlaca sayıda Mersinli izledi. Başkan Seçer, maç sonunda sahaya inerek oyuncuları tek tek kutlama etti ve hep beraber yengi pozu verdi. Dönem içinde ise Mersin Büyükşehir Belediyesi Kır Çiçekleri’nin dans gösterisi seyirciden büyük beğeni topladı. – MERSİN

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.