BEDAŞ’TAN FATİH’TE ELEKTRİK KESİNTİSİ AÇIKLAMASI

BEDAŞ’tan meydana getirilen açıklamada, Fatih Aksaray‘da kimliği tespit edilemeyen bir kişinin trafo merkezinde çıkardığı yangın sebebiyle bölgeye elektrik verilemediği duyuruldu.

BEDAŞ’tan meydana getirilen yazılı açıklamada, “İstanbul Fatih İlçesi’ne bağlı Aksaray’da indirici trafo merkezi civarlarında bugün saat 16.00 sularında kimliği belirsiz bir şahıs tarafınca çıkarıldığı tespit edilen yangın sebebiyle, bölgeyi besleyen elektrik kablolarımızda ağır hasar meydana gelmiştir. Yangın suç duyurusu gelir gelmez, can ve mal güvenliğini sağlamak için bölgedeki bazı mahallelerde enerji kesintisine gidilirken itfaiyenin yangını söndürmesi sonrasında da ekiplerimiz hasar gören elektrik kablolarının onarımı için yoğun bir halde çalışmalara adım atmıştır. Üzülerek belirtmek isteriz ki, yangın sebebiyle ortaya çıkan enerji kesintisinden Fatih ilçemiz sınırları içinde bulunan Aksaray semti ile İskenderpaşa, Hobyar, Eminsinan, Binbirdirek, Demirtaş, Beyazıt, Balabanağa ve Ali Kuşçu mahallelerinde yaşayan yurttaşlarımız etkilenmektedir. Ekiplerimizin arızayı gidermek ve bölgeyi en sıhhatli şekilde enerjilendirmek için çalışmalarına aralıksız olarak devam ettiğini belirtir,  bu süreçte gösterdikleri anlayış için yurttaşlarımıza teşekkür ederiz” denildi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel BEDAŞ’TAN FATİH’TE ELEKTRİK KESİNTİSİ AÇIKLAMASI – Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bundan dolayı haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.