CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Aksaray’da partisinin il başkanlığını ziyaret etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Aksaray‘da partisinin il başkanlığında partililerle bir araya geldi.

Torun, beraberindeki bazı milletvekilleriyle partisinin Aksaray İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında, belediye ve örgütleri devamlı ziyaret ettiklerini söylemiş oldu.

Bu süreçte CHP’li belediyelerin yüzde 80’ini ziyaret ettiklerini belirten Torun, şunları kaydetti:

“Belediyelerimizin sorunlarını dinlemek, çözüm önerilerini aktarmak, birlik ve beraberlik içinde daha iyisini nasıl yapabiliriz onun çalışmalarını yapmak için ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Oldukça zor ve mühim günlerden geçiyoruz. 20 senedir ülkeyi yöneten iktidar geçmişte birçok vaatte olmasına karşın, bizlere birçok mevzuda sözler vermesine karşın gelinen noktada maalesef tam tersi oldu.”

Torun, Aksaray’ın ziraat ve hayvancılıkta ciddi bir potansiyele haiz bulunduğunu beyan etti.

Aksaray’ın bu potansiyelini her geçen gün kaybettiğini korumak için çaba sarfeden Torun, şöyleki konuştu:

“Maalesef bir ziraat ülkesiyken ithalatçı bir ülke konumuna geldik. Her anlamda birçok ziraat ürününü ithal eder duruma geldik. Bu kabul edilebilir bir durum değil. Her geçen gün de maliyetlerimiz artıyor. Oldukça çalışmamız lazım. Devamlı illerde vatandaşlarımızla birlikteyiz. Batısından kuzeyine, doğusundan güneyine her yerdeyiz. Yurttaşlarımızın dertlerini dinliyoruz, çözüm önerilerini aktarıyoruz. Sorunların çözümlerinin bulunduğunu vatandaşlarla paylaşıyoruz.”

Toplantıya, CHP milletvekilleri Cavit Arı, Burhanettin Bulut, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Aksaray’da partisinin il başkanlığını ziyaret etti – Son Dakika

Bu haber AA tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bundan dolayı haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.