CHP’li Köksal: “Sorunlara karşı duyarsız bir AKP’yle karşı karşıyayız“

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, “Sorunları çözmekten uzak ve yaşanmış olan sorunlara karşı son aşama duyarsız bir AKP ile karşı karşıyayız.” dedi.

Köksal, Meclis’te, CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve partililerin katılımıyla düzenlemiş olduğu basın toplantısında, 20 senelik AK Parti iktidarında vatandaşın problemlerine çözüm bulunamadığını öne sürdü.

Sorunların arttığı bir iktidarla karşı karşıya olduklarını ileri devam eden Köksal, esnafın kan ağladığını, üreticilerin sorun çektiğini, çiftçinin mazot, yem, gübre zamlarıyla baş edemediğini, vatandaşın faturalarını ödeyemediğini ve her gün yoksulluğun arttığını iddia etti.

Üstün dereceli bir işsizlik oluştuğunu korumak için çaba sarfeden Köksal, “Sorunları çözmekten uzak ve yaşanmış olan sorunlara karşı son aşama duyarsız bir AKP ile karşı karşıyayız.” diye konuştu.

CHP Aksaray İl Başkanı’nın, ildeki sorunları anlatmak için Meclis’te bulunduğunu dile getiren Köksal, il başkanlığının sorunların çözümü için yağmur balçık demeden savaşım ettiğini, bu mücadelede onlara omuz verip, destek olacaklarını dile getirdi.

Sonrasında Ertürk, kentte yaşandığını iddia etmiş olduğu sıkıntılara dair informasyon verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.