Düğünde oynadığı video ile gündem olan temizlik işçisine belediye başkanından hediye!

Aksaray Belediyesinde temizlik görevlisi olarak çalışan Hamit Karakaya davranışlarıyla herkesi neşelendiriyor. Temizlik görevini yaparken oynayıp dans eden Karakaya işini keyifli bir hale getirerek hem kendi hem de ekip dostlarını neşelendirip eğlendiriyor. Karakaya’nın dans ederek çalmış olduğu esnada çekilen amatör görüntüleri toplumsal medyada da yoğun ilgi görmüş oldu. Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer de Karakaya’ya kulaklık armağan ederek çalışmasında başarılar diledi.

Düğünde oynaması çok beğenilen temizlik işçisine belediye başkanından hediye

“İŞİMİ CANI GÖNÜLDEN YAPIYORUM”

İşini sevmiş olarak yaptığını belirten temizlik görevlisi Hamit Karakaya, “İşimi sevmiş olarak, candan, gönülden yapıyorum. İşimi sevdiğim için milletin neşesini de yerine getirmek için, moral vermek için ve Aksaray’ımızı tanıtmak için yapıyorum. Oldukça güzel bir duygu, gururlanıyorum. Her insanın benimle gurur duymasından fazlaca hoşlanıyorum. Tanrı herkesten razı olsun. Ekip dostlarım da benimle beraber neşeleniyor, benimle gurur duyuyor. Benimle beraber neşelenmeye çalışıyor. En azından stresli olmuyoruz, bunalım olmuyor. Neşeli ve güle oynaya işimi tertemiz güzel bir halde yapıyoruz. Kimseden yakınma gelmeyecek şekilde işimizi yapıyoruz” dedi.

Düğünde oynaması çok beğenilen temizlik işçisine belediye başkanından hediye
Düğünde oynaması çok beğenilen temizlik işçisine belediye başkanından hediye

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Düğünde oynadığı video ile gündem olan temizlik işçisine belediye başkanından armağan! – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu yüzden haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.