FATİH’TE TAKSİCİLERE CEZA YAĞDI – Son Dakika

FATİH’te taksi sürücülerine yönelik denetim gerçekleştirildi. Denetimler esnasında 6 sürücüye güvenlik kemeri takılı olmadığından, bir sürücüye telefonla konuşmuş olduğu ve başka bir taksi sürücüsüne ise taksimetreyi açmadığı için toplam 2 bin 491 lira para cezası kesildi.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik ekipleri, Aksaray‘da taksi sürücülerine yönelik denetim gerçekleştirildi. Denetimler kapsamında tek tek durdurulan taksi sürücülerinin, lüzumlu evrak ve belgeleri denetim edildi. Takımlar ek olarak sürücülerin güvenlik kemeri takıp takmadığını, yolcu seçip seçmediğini ve taksimetreye yönelik kontrollerini de yapmış oldu.

Denetimlerde, 6 sürücüye güvenlik kemeri takmadığı için 169’şar lira, telefonla konuşan bir sürücüye 427 lira ve taksimetre açmadığı belirlenen başka bir sürücüye ise 888 lira para cezası kesildi. Öte taraftan, taksimetre açmadığı için ceza kesilen bir taksi sürücüsü, para cezası kesen Sivil Trafik Polisi ekibine, Unutmuşum, daha ilkin bu şekilde bir ceza yemiş miyim Açın bakın diyerek kendini savundu.

Güvenlik kemeri takmadığı için 196 lira para cezası kesilen Akıllı Özcan ise, Denetimlerin yapılması iyi. Yolcu seçilmesine karşıyım ben. Şu an aldığım yolcularda şikayetçiydi. Yüksek fiyat istemişler. Ben denk geldim. Aldım onları dedi.

FATİH'TE TAKSİCİLERE CEZA YAĞDI

FATİH'TE TAKSİCİLERE CEZA YAĞDI

FATİH'TE TAKSİCİLERE CEZA YAĞDI

FATİH'TE TAKSİCİLERE CEZA YAĞDI

FATİH'TE TAKSİCİLERE CEZA YAĞDI

FATİH'TE TAKSİCİLERE CEZA YAĞDI

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.