FATİH’TEKİ ÇATIŞMANIN YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI, DETAYLARI BELLİ OLDU

FATİH’te bir kişinin ölümü 3 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan silahlı çatışmayla ilgili gözaltına alınan 5 şahıs adliyeye sevk edildi. Olayın işyerine otomobil park etme kavgası yüzünden meydana geldiği belirlendi. Adeta bir meydan savaşının yaşandığı silahlı çatışma anları ise bir işyerinin {güvenlik kamerası} tarafınca saniye saniye görüntülendi.

Fatih, Aksaray, Minik Langa caddesinde 4 Temmuz saat 15.00 sıralarında meydana gelen vakada iki grup içinde silahların da kullanıldığı bir kavga yaşanmıştı. Çevredeki vatandaşların korku dolu gözlerle izlediği vaka esnasında Mehmet Alpaslan yaşamını kaybederken 3 şahıs de çeşitli yerlerinden yaralanmıştı.

Vaka anı ise bir işyerinin {güvenlik kamerası} tarafınca saniye saniye görüntülendi. Adeta bir meydan savaşının yaşandığı vaka esnasında her insanın birbirine vurmuş olduğu görüldü. Görüntülerde süregelen sözlü münakaşa ile süregelen olayın kısa sürede kavgaya peşinden silahlı çatışmaya dönüştüğü tespit edildi. Polis tarafınca vakadan sonrasında başlatılan çalışmalarda vakaya karıştığı ve tabanca kullandığı tespit edilen Şoreş K.(19), Çağdaş O.(21), Caner M.(19) Mevlüt B.(19) ve Diyar U.(23) gözaltına alındı. Şüphelilerin sorguları Katliam Yazıhane Amirliğinde yapılmış oldu. Meydana getirilen soruşturma sonucu olayın işyerine otomobil park etme yüzünden çıkan irdelemenin peşinden yaşandığı belirlendi. Her iki grubunda kendi dükkanları önüne otomobil park ettirmek istememesi üstüne ilkin tartıştıkları, peşinden kavga ettikleri sonrasında karşılıklı silahlı çatışmaya girdikleri öğrenildi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildiler.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel FATİH’TEKİ ÇATIŞMANIN YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI, DETAYLARI BELLİ OLDU – Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bundan dolayı haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.