Gelinini miras yüzünden öldürmüştü Cezaevinde koronavirüse yakalanan kayınpeder öldü

Geçtiğimiz yıl Cemal Çınar, beraber yaşamış olduğu kızı Gülsever E. (65) ile aracıyla evinin önüne geldi. Bu sırada yanlarına, Cemal Çınar’ın aynı sokakta oturan oğulları Muammer Çınar (52) ve Mustafa Çınar (55) geldi. Baba ile evlatları içinde, iddiaya gore, evin arkasındaki miras kalan 2 hektarlık arazinin satışı mevzusunda münakaşa çıkarken kavgaya dönüştü. Kavgaya Muammer Çınar’ın eşi Döndü Çınar, oğulları Mustafa Çınar (28) ve Süleyman Çınar (18) da katıldı.

SOPA VE BIÇAKLAR HAVADA UÇUŞTU

Sopa ve bıçakların da kullanıldığı dövüşte Cemal Çınar, iddiaya gore, kendisini korumak için çaba sarfetmek için rastgele salladığı bıçağı gelini Döndü Çınar’a sapladı. Kavga, çevredekilerin suç duyurusu üstüne gelen polis ekiplerinin müdahalesiyle bitti. Dövüşte Cemal Çınar, gelini Döndü Çınar ile oğlu Muammer Çınar, Mustafa Çınar, torunu Mustafa Çınar, Süleyman Çınar ile kızı Gülsever E., bıçak ve sopa darbeleriyle yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne kaldırıldı. Kayınpederi Cemal Çınar’ın göğsünden bıçakladığı Döndü Çınar, doktorların tüm müdahalesine karşın yaşamını yitirdi.

İTİRAZ SONRASI TUTUKLANDI

Gözaltına alınan Cemal Çınar, ifadesinde, gelinini bıçaklamadığını öne sürdü. Döndü Çınar’ın, otopsi raporuyla 4 bıçak darbesi ile öldürülmüş olduğu belirlendi. Gelininin ölümüne niçin olduğu iddiasıyla ‘kasten öldürme’ suçundan adliyeye sevk edilen Cemal Çınar için tutuklama sonucu verildi. Bunun üstüne Cemal Çınar’ın cezası; yaşı, kronik hastalıkları ve işitme kaybı sebebiyle ev hapsine çevrildi. Karara meydana getirilen itiraz sonrası tekrardan gözaltına alınıp, tutuklanan Cemal Çınar, cezaevine konuldu.

CEZAEVİNDE KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Gelini Döndü Çınar’ı 4 bıçak darbesiyle öldüren Cemal Çınar, 1 hafta ilkin cezaevinde koronavirüse yakalandı. Çınar, tedavi görmüş olduğu Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesi’nde bugün yaşamını yitirdi.

Gelinini miras yüzünden öldürmüştü! Cezaevinde koronavirüse yakalanan kayınpeder öldü

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.