Hürriyet MTAL Kupalara ambargo koydu

Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü, katılmış olduğu 5 kategoride 7 kupa kazanmıştır.

2021-2022 sezonunda Özgürlük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü adından sıkça söz ettirdi. Katılmış olduğu tüm kategorilerde başarı göstermiş olan Özgürlük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü başarı göstermiş olmak için çıkmış olduğu bu yolda almış olduğu başarılar ile ‘Kupa Fatihi’ olarak sezona damga vurdu. Yeni kurulmasına karşın birçok kategoride başarı göstermiş olan Özgürlük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü altyapıya verdiği önemle dikkat çekiyor.

Birçok kategoride başarı göstermiş olduklarını ve bunun devam edeceğini ifade eden Özgürlük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü Baş Antrenörü Metin Tutum, “Ufak adam takımımız 22-29 Mayıs 2022 tarihlerinde yapılacak Türkiye finallerine direkt olarak katılacağını ve bu başarısıyla ilk 32 ekip içinde yer alma başarısı gösterdi. Ufak adam 2.ekibi ise 28-30 Nisan 2022 tarihlerinde Kayseri‘de yapılacak ve bu müsabakalarda Mersin, Adana, Osmaniye takımları savaşım edecektir. Genç adam ekibi ise 08-10 Nisan 2022 tarihlerinde Aksaray ilinde yapılacak olan ve Aksaray, Kırşehir, Sivas, Konya takımları ile grup maçları oynayacaktır” dedi.

Hiçbir destek almadan büyük başarılara imza attıklarını belirten Özgürlük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü Genel Koordinatörü Fuat Kalay da, “Bu başarılarımız rastlantı değil. 100’e yakın yarışma sporcu ile gençleri sporla tanıştırıp, özgüvenlerini kazanmalarını sağladık. Fena alışkanlıklardan uzak tutuyor, en önemlisi vatana, millete hayırlı bireyler yetiştirerek tam bir toplumsal mesuliyet projesini hiçbir destek almadan gerçekleştiriyoruz” diye konuştu. – KAYSERİ

Hürriyet MTAL Kupalara ambargo koydu

Hürriyet MTAL Kupalara ambargo koydu

Hürriyet MTAL Kupalara ambargo koydu

Hürriyet MTAL Kupalara ambargo koydu

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.