İl Başkanı Altınsoy: ‘Gönülden gönüle köprüler kurarak yolumuza devam ediyoruz’

Aksaray‘da esnafları ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Gönülden gönüle köprüler kurarak yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Başkan Altınsoy, esnaf ziyaretleri esnasında alışveriş meydana getiren vatandaşlarla da görüştü. Her fırsatta halkın içinde ve halkla beraber olmaya itina gösterdiklerini vurgulayan İl Başkanı Altınsoy, “Yoğun bir emek harcama içerisindeyiz. Daima dinamik, devamlı sahada bir teşkilat olan AK Parti kadroları olarak ikimiz de çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Ortak paydamız Aksaray, gayretimiz Aksaray’ımız için ülkemiz için. Hep daha iyisinin peşindeyiz. Teşkilat çalışmalarımızın yanı sıra vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla bir arada olmaktan fazlaca keyif alıyoruz. Gönülden gönüle köprüler kurarak yolumuza devam ediyoruz. Onları dinleyerek, talep ve önerilerini dikkate alıyoruz. Vatandaşımızın, esnafımızın derdi bizim derdimiz. Dün de böyleydi, bugün de bu şekilde, yarın da bu şekilde olacak. Bizim siyasetimizin odak noktası insandır. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın söylemi çalışmalarımızın merkezi olmuştur. Milletine aşık bir liderle 20 yıl ilkin çıktığımız bu yolda misyonumuz aynı şekilde devam ediyor. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde seçim zaferlerinin yanı sıra büyük badireleri de milletimizin destekleriyle atlattık. Daima ifade ettiğimiz şeklinde biz millete efendi değil hizmetkar olmaya geldik. Çalışmalarımızı da bu minvalde yürütmeye devam edeceğiz” dedi.

Meydana getirilen ziyaretlerde Başkan Altınsoy’a, İl Başkan Yardımcıları Şaban Yüksel, Hüseyin Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk ve gençlik yönetimi birlikte rol aldı. – AKSARAY

İl Başkanı Altınsoy: Gönülden gönüle köprüler kurarak yolumuza devam ediyoruz

İl Başkanı Altınsoy: Gönülden gönüle köprüler kurarak yolumuza devam ediyoruz

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.