Kara yollarında durum – Son Dakika

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım emekleri sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, TEM Otoyolu‘nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım emekleri sebebiyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltması yapılıyor.

Kırıkkale-Keskin- Kırşehir yolunun 29-36. kilometrelerinde üstyapı onarım emekleri sebebiyle Kırıkkale istikameti trafiğe kapatıldı. Bu kesimde sürücüler öteki istikamete yönlendiriliyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34. kilometrelerindeki (Büyükeceli ile Yanışlı arası) patlatmalı yapım emekleri dolayısıyla ulaşım 09.00-17.00 saatlerinde kontrollü sağlanıyor.

Nevşehir- Aksaray yolunun 16-22. kilometrelerindeki yapım emek harcaması sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Salihli-Alaşehir yolunun 0-3. kilometrelerinde Ankara- İzmir YHT Hattı inşaatı sebebiyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Çavdır- Söğüt yolunun 23-28. kilometrelerindeki yapım emekleri dolayısıyla ulaşım Çavdır-Söğüt istikametinden iki yönlü devam ediyor.

Kayseri- Niğde yolunun 22-29. kilometrelerinde bakım, onarım ve asfalt emek harcaması sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Malatya- Adıyaman il sınırı-Gölbaşı-Malatya yolunun 16-19. kilometrelerindeki yapım emekleri sebebiyle sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

Piraziz-Giresun- Tirebolu yolunun 32-55. kilometrelerindeki Keşap, Geçilmez, Uluburun ve Arıdurak tünellerinde elektrik-elektronik sistemi bakım ve onarım emek harcaması dolayısıyla 08.00-18.00 saatlerinde ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Kangal-Alacahan- Hekimhan yolunun 0-14. kilometrelerinde yüzeysel kaplama emekleri sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kara yollarında durum – Son Dakika

Bu haber AA tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu yüzden haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.