Kayseri’de fuhuş çetesi üyeleri erkekleri 3 kategoriye ayırmış: Zengin, zengin ama keko, iş adamı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, kentte fuhuş icra eden ve fuhşa aracılık eden kişilerin yakalanmasına yönelik emek harcama başlattı.

Kataloglu fuhuş çetesi erkekleri 3'e ayırmış: Zengin, zengin ama keko, iş adamı

BİRBİRLERİNE MÜŞTERİ YÖNLENDİRMİŞLER

3 ay devam eden teknik takip sonucu fuhuş icra eden ve geçimini bu şekilde elde eden hanımefendilerin toplumsal medya ve WhatsApp üstünden iletişime geçtikleri, numaralarını vererek öteki arkadaşlarına da söyleyip, rezidans, otel yada satın alan evlerinde fuhuş yaptıkları, tek seans ücretlerinin 2 bin TL, saatlik ücretlerinin 4-5 bin TL, gecelik ücretlerinin ise 8- 10 bin TL olduğu belirlendi. Fuhuş icra eden hanımefendilerin ek olarak birbirlerine satın alan yönlendirdikleri, katalog fotoğraflar ile kendilerini tanıttıkları tespit edildi.

Kataloglu fuhuş çetesi erkekleri 3'e ayırmış: Zengin, zengin ama keko, iş adamı

ERKEKLERİ 3 KATEGORİYE AYIRMIŞLAR

Fuhuş icra eden hanımefendilerin, müşterilerini ‘varlıklı’, ‘varlıklı fakat keko’, ‘varlıklı iş adamı’ olarak 3’e ayırdıkları öğrenildi. Bayanların ‘varlıklı’ müşterilerine fotoğraflarının yer almış olduğu kataloğu gönderilmiş olduğu ve buradan seçim yapıldığı belirlendi.

Kataloglu fuhuş çetesi erkekleri 3'e ayırmış: Zengin, zengin ama keko, iş adamı

27 KİŞİ YAKALANDI

Bu kapsamda Antalya, İzmir, Nevşehir ve Aksaray‘da yaşayan 49 kadının fuhuş yapmasına aracılık edip, yer, olanak ve kazanç sağladıkları belirlenen 19’u hanım 27 kişinin yakalanmasına yönelik emek harcama başlatıldı. Çeşitli adreslere düzenlenen operasyonda 27 şahıs yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin arkasından adliyeye sevk edildi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kayseri’de fuhuş çetesi üyeleri erkekleri 3 kategoriye ayırmış: Varlıklı, varlıklı fakat keko, iş adamı – Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu yüzden haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.