Neşeli temizlik işçisi hem işini yapıyor hem de gönlünce eğleniyor

Neşeli temizlik işçisi hem işini yapıyor hem de gönlünce eğleniyor

Temizlik işçisi Karakaya’nın düğünde dans etmiş olduğu ve koşarak mesaisine geri döndüğü anlamış olur toplumsal medyada ilgi görmüş oldu

AKSARAY – Aksaray Belediyesi’nde temizlik işçisi olan Hamit Karakaya, mesaisinde hem temizliğini yapıyor, hem de kulağındaki kulaklıkla dinlediği müzik eşliğinde dans edip herkesi neşelendiriyor. Temizlik esnasında görmüş olduğu düğüne de katılan Karakaya sahnede her insanın gözünü kamaştırırken, derhal peşinden devam eden temizlik otomobiline binip ayrılıyor.

Aksaray Belediyesi’nde temizlik görevlisi olarak çalışan Hamit Karakaya neşesiyle herkesi neşelendiriyor. Temizlik görevini yaparken oynayıp dans eden Karakaya işini keyifli bir hale getirerek hem kendi hem de ekip dostlarını neşelendirip eğlendiriyor. Karakaya’nın dans ederek çalmış olduğu esnada çekilen amatör görüntüleri toplumsal medyada da yoğun ilgi görmüş oldu. Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer de Karakaya’ya kulaklık armağan ederek çalışmasında başarılar diledi.

İşini sevmiş olarak yaptığını belirten temizlik görevlisi Hamit Karakaya, “İşimi sevmiş olarak, candan, gönülden yapıyorum. İşimi sevdiğim için milletin neşesini de yerine getirmek için, moral vermek için ve Aksaray’ımızı tanıtmak için yapıyorum. Fazlaca güzel bir duygu, gururlanıyorum. Her insanın benimle gurur duymasından oldukça hoşlanıyorum. Tanrı herkesten razı olsun. Ekip dostlarım da benimle beraber neşeleniyor, benimle gurur duyuyor. Benimle beraber neşelenmeye çalışıyor. En azından stresli olmuyoruz, bunalım olmuyor. Neşeli ve güle oynaya işimi tertemiz güzel bir halde yapıyoruz. Kimseden yakınma gelmeyecek şekilde işimizi yapıyoruz” dedi.

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Neşeli temizlik işçisi hem işini yapıyor hem de gönlünce eğleniyor – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bundan dolayı haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.