Parkta oturan gençleri gülerek dövüp video çektiler

Parkta oturan gençleri gülerek dövüp video çektiler

AKSARAY – Aksaray‘da bir grup genç, parkta oturan gençleri bir taraftan gülerek tekme tokat döverken bir taraftan da arkadaşlarına o anların videosunu çektirdi.

Vaka, Ereğli Kapı Mahallesi Selçuklu Parkında yaşandı. Parkta gezen bir grup genç, banklarda oturan gençlerin yanına giderek tekme tokat dayak attı. Yaşları 15 ile 18 içinde değişen gençler sorgusuz sualsiz bankta oturan ve parkta gezen gençleri darp ederken, öteki taraftan da arkadaşlarına o anları telefon kamerasıyla saniye saniye kaydettirdi. Gençler vücutlarının çeşitli yerlerinden yararlanırken, kendilerini savunmaya çalışsalar da 4-5 gençten dayak yemekten kurtulamadı. Vakası gören park içindeki vatandaşların durumu 112 acil davet merkezine bildirdi.

Telefon kamerasıyla görüntülenen görüntülerde kavganın başlangıcında bankta oturan gencin yanına giden gençler, “Ne yapıyorsun? Kardeş nasılsın?” diyerek darp etmeye başlıyor. İlk yumruk darbelerinden kurtulmaya çalışan banktaki gençler parkın içine kaçmaya başlarken, önünü kesen öteki gençlerle yumruk yumruğa gençleri darp ediyor. Darp etme esnasında cep telefonu ile o anları saniye saniye görüntüleyen öteki genç ise gülerek o anları kaydediyor. Kavganın sonunda 3 genç darp edilerek yaralandı.

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Parkta oturan gençleri gülerek dövüp video çektiler – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafınca hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafınca hazırlanan tüm haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu yüzden haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.