TFF 2. Lig’de çeyrek, 3. Lig’de yarı final heyecanı başlıyor

Futbolda TFF 2. Lig ve 3. Lig’de düzgüsel sezonların tamamlanmasının arkasından play-off mücadeleleri başlıyor.

TFF 2. Lig’de gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan ve play-off oynamaya hak kazanan takımlar, Spor Toto 1. Lig’e yükselen son ekip olabilmek için savaşım edecek.

Çift devreli lig müsabakaları sonunda çeyrek finali geçen takımlar gruplarında yarı finalde karşı karşıya gelecek. İki grubun yarı final eşleşmesinde tur atlayan takımlar ise final müsabakasında karşılaşacak.

TFF 2. Lig’de çeyrek final ilk ve rövanş maçları 12 ve 16 Mayıs, yarı final müsabakaları 20 ve 24 Mayıs, final karşılaşması ise 29 Mayıs Pazar günü oynanacak.

Ligde yarın yapılacak çeyrek final ilk maçlarının programı şu şekilde:

Beyaz Grup:

20.00 Tarsus İdman Yurdu-Amed Sportif Faaliyetler (Tarsus İlçe)

20.00 Isparta 32 Spor-Teco Karacabey Belediyespor (Isparta Mustafa Kemal Atatürk)

Kırmızı Grup:

16.00 An Zentrum Bayburt Hususi İdarespor- 1461 Trabzon (Bayburt Genç Osman)

16.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

TFF 3. Lig

TFF 3. Lig’de gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan ve play-off oynamaya hak kazanan takımlar, çift maç eleme usulüne nazaran yarı finalde savaşım edecek.

Her grupta ayrı meydana getirilen final müsabakalarını kazanan 3 ekip, TFF 2. Lig’e yükselecek.

Play-off yarı final ilk maçları 12 ve 13 Mayıs, rövanşları 17 ve 18 Mayıs, final müsabakaları ise 23, 24 ve 25 Mayıs’ta oynanacak.

Yarı final ilk maçlarının programı şu şekilde:

Yarın:

1. Grup:

16.00 Artvin Hopaspor- Belediye Kütahyaspor (Hopa İlçe)

16.00 Arnavutköy Belediyespor- Bursa Yıldırımspor (Bolluca)

3. Grup:

16.00 Yeşilyurt D.Ç Ofspor- Fethiyespor (Of İlçe)

20.00 Orduspor 1967-İçel İdmanyurdu (Yeni Ordu)

13 Mayıs Cuma:

2. Grup:

16.00 68 Aksaray Belediyespor- Alagöz Tüm ortaklık Iğdır FK (Dağılgan)

20.00 52 Orduspor-İskenderunspor (Yeni Ordu)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.