Yıldızlar Tekvando Grup Müsabakaları Karaman’da başladı

Karaman‘da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Tekvando Grup Müsabakaları 15 ilden 350 sporcunun iştirakı ile başladı.

Kazım Karabekir Spor Salonu’nda başlamış olan ve Karaman’ın da yer almış olduğu grup müsabakalarında Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Hatay, Kayseri, Kırşehir, Konya, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sivas ve Yozgat illerinden sporcular yarı final mücadelesi verecek. 21 hakemin vazife almış olduğu müsabakalarda ise ilk gün erkeklerde 33, 41, 49 bayanlarda ise 29, 37 ve 44 kilo olmak suretiyle 6 sıklette müsabakalar yapılacak.

Üç gün sürecek müsabakalarda tüm yargıcı ve sporculara başarılar dileyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Ilk olarak tüm takımlarımızı ilimizde ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğumuzu belirterek sporcularımıza müsabakalarda başarılar temenni ediyorum. Biliyorum ki sporcularımız illerini en iyi şekilde temsil etmek için savaşım edecek ve ter dökecek. Biz de sporcularımızın en iyi şartlarda savaşım edebilmesi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Müsabakalar sonunda yarı finale yükselme başarısı gösteren sporcularımıza Türkiye finalleri yolunda başarılar temenni ediyorum” dedi. – KARAMAN

Yıldızlar Tekvando Grup Müsabakaları Karaman'da başladı

Yıldızlar Tekvando Grup Müsabakaları Karaman'da başladı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.